Firma Tenda wprowadziła do sprzedaży nowy adapter sieciowy – Tenda P1002P. Model ten korzysta z najnowszego procesora firmy Broadcom. Wyposażony jest w dwa gigabitowe porty LAN, które przyspieszają transmisję danych nawet do 10x i umożliwiają udostępnianie sieci innym urządzeniom. Przejście AC pozwala na maksymalne obciążenie do 3600W.

Model ten posiada także wbudowany filtr przeciwzakłóceniowy, który umożliwia urządzeniu Tenda P1002P tłumić zakłócenia pochodzące z innych sprzętów i poprawiać jakość sieci na potrzeby odtwarzania multimediów. Produkt korzysta z zaawansowanej technologii Home Plug AV2. Jest także kompatybilny ze starszym standardem – Home Plug AV oraz urządzeniami opartymi na IEEE 1901. P1002P może także łączyć się z adapterami sieciowymi innych firm o innych prędkościach. Adapter sieciowy firmy Tenda jest bardzo energooszczędny. W trybie czuwania pobór mocy wynosi zaledwie 0,5 W.

Tenda P1002P

Adapter sieciowy Tenda P1002P dostępny jest u autoryzowanych dystrybutorów firmy w Polsce. Jego cena oscyluje w granicach 349 złotych brutto za tzw. starter kit, czyli dwa transmitery. Więcej informacji na temat tego urządzenia można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments