Tenda Technology poinformował o wprowadzeniu na polski rynek routera bezprzewodowego Tenda AC15. W środku znajduje się szybki, dwurdzeniowy procesor Broadcom z pamięcią DDR3. Za sprawą wysokiej klasy podzespołów możliwe jest korzystanie z takich rozrywek jak oglądanie wideo w wysokiej jakości, czy granie w gry on-line.

Tenda AC15

Model AC15 wykorzystuje technologię Beamforming+. Skupia ona sygnały bezprzewodowe w urządzeniu odbiorczym zamiast zwykłego wysyłania sieci w głównym kierunku. Technologia ta ogranicza zakłócenia pochodzące z innych urządzeń, dzięki czemu otrzymujemy silne połączenie z siecią bezprzewodową.

Router posiada porty USB 3.0, 1 Gb WAN oraz 3 x 1Gb LAN. Prócz tego wyposażony w trzy zewnętrzne anteny oraz wzmacniacze o dużej mocy Maksymalna prędkość 11ac do 1900 Mbps umożliwiająca równoczesny przesył w standardzie 802.11ac w paśmie 5 GHz przy 1300 Mbps i w standardzie 802.11n w paśmie 2,4 GHz przy 600 Mbps.

Tenda AC15

Routery firmy Tenda wyposażone są w funkcję inteligentnego zarządzania siecią Wi-Fi. Za jej pomocą możemy ustawić idealny dla nas zakres czasowy, a AC15 automatycznie wyłączy i włączy sieć bezprzewodową a także wskaźniki diod LED. Pozwoli to na obniżenie poboru mocy.

Router Tenda AC15 dostępny jest u autoryzowanych dystrybutorów firmy w Polsce. Jego cena oscyluje w granicach 400 złotych brutto.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments