Technologia Razer Chroma będzie dostępna dla partnerów

1

Firma Razer zapowiedziała, że technologia podświetlenia Razer Chroma będzie dostępna także dla wybranych partnerów. Pozwoli to na podłączenie urządzeń firm zewnętrznych do ekosystemu Chroma. Dotychczas gracze korzystający ze sprzętu Razera nie mogli wykorzystywać efektów świetlnych z urządzeniami innych producentów. Mowa tutaj o obudowach komputerowych, płytach głównych czy wentylatorach.

Razer Chroma Connected Devices Program umożliwi partnerom – MSI, NZXT, AMD, Thermaltake, Lian Li, Vertagear, Gigabyte oraz Ducky na korzystanie z systemu Chroma za pośrednictwem interfejsu API.

Razer Chroma - partnerzy

Warto tutaj także dodać, że Razer Chroma to jedyna na świecie platforma podświetlenia, która została zintegrowana z ponad setką gier. Mowa tutaj o takich tytułach, jak Overwatch, Fortnite, Quake Champions, czy Diablo.

Razer Chroma to także pełna integracja z systemem inteligentnego oświetlenia Philips Hue. Pozwoli to graczom na stworzenie we własnych pokojach, niezwykłej atmosfery, całkowicie zmieniającej sposób w jaki grają. System można dostosowywać do własnych preferencji na poziomie pojedynczej żarówki.

Pierwsze partnerskie urządzenia, wspierające Razer Chroma pojawią się w czwartym kwartale 2018 roku.


Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Razer Chroma otrzymała obsługę chłodzenia Wraith Prism Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] tytułach, jak Overwatch, Fortnite, Quake Champions, czy Diablo. Warto nadmienić, że od kiedy Razer udostępnił tą technologię dla partnerów, coraz więcej sprzętów jest z nią […]