Tablica Zabójstw dodana do strony internetowej Albion Online

0

Na stronie internetowej znanej gry Albion Online pojawiła się tzw. Tablica Zabójstw. Za jej pomocą gracze w łatwy sposób zdobędą wszystkie informacje o tym „kto zabił kogo”. W pięciu osobnych zakładkach znajdą się szczegółowe dane na temat wszystkich zabójstw PvP, walk w trybie wieloosobowym i Gildia vs Gildia, tablice wyników dla pojedynczych graczy i gildii, jak również i możliwość porównania poszczególnych gildii i ich osiągnięć.

Oczywiście wprowadzono pewne środki bezpieczeństwa. Jednym z nich jest swojego rodzaju opóźnienie w aktualizowaniu danych. Ma to uniemożliwić nadużywanie Tablicy Zabójstw do namierzania i likwidowania innych graczy. Statystyki z obecnego i minionego tygodnia, jak i z całego obecnego i zeszłego miesiąca, zawierać będą informacje na temat reputacji zabójców, czasu trwania i uczestnikach walki, sprzętu używanego zarówno przez zabójców jak i ofiary i wiele, wiele innych.

Podczas gdy Tablica zawsze pokazuje najnowsze zabójstwa i walki, pasek wyszukiwania sprawia, że gracze znajdą dokładnie te informacje, na których im najbardziej zależy. A dla tych, którzy są szczególnie dumni ze swoich statystyk, przygotowano nawet możliwość pochwalenia się nimi w serwisach Twitter, Facebook, Google+ i Reddit.