Succubus Prologue udostępniony za darmo na platformie Steam

Kilka dni temu na platformie Steam miała miejsce premiera Succubus Prologue, czyli prologu gry Succubus. Jest to fragment pełnej wersji gry oraz ważny etap produkcji mający zebrać feedback od graczy i wspomóc ukierunkowanie dalszego rozwoju projektu. Jest to kolejny krok po zakończonych w grudniu testach wersji Alpha. Znając bliżej oczekiwania fanów, wierzymy, że Prolog Sukkuby trafi do większej liczby osób.

By nie narażać graczy na niepotrzebne spoilery, z Prologu gry wycięte zostały sekcje fabularne, które dostępne będą jedynie w pełnej wersji gry.

Succubus Prologue przygotowany został w dwóch wersjach:
– podstawowej – dla graczy,
– rozszerzonej – dostęp dla prasy.
Wiele funkcji z pełnej wersji gry nie zostało zaimplementowanych. Każdy z elementów rozgrywki zostanie należycie rozwinięty, dopracowany i zbalansowany.

Odblokowując dodatkowe areny, zbroje oraz bronie i moce specjalne, gracze będą mogli poprawiać swoje wyniki na arenach. Będą mieli również możliwość rywalizacji online, porównując najlepsze osiągnięcia w tabeli wyników. Zarówno w pełnej wersji Succubus, jak i w Prologu, zaimplementowaliśmy również tryb cenzury, który pozwala na udostępnianie swojej rozgrywki na platformach streamingowych. Każdy z w dowolnym momencie ma jednak możliwość zrezygnowania z tego trybu, ciesząc się pozbawioną cenzury rozgrywką.