Streacom DA2 zaprezentowana podczas targów COMPUTEX 2018

0

Firma Streacom zaprezentowała podczas targów COMPUTEX 2018 obudowę DA2. O tym modelu mieliśmy okazję usłyszeć pod koniec maja, kiedy odbyła się jej premiera. Jest to konstrukcja typu Mini Tower o wymiarach 340 x 286 x 180 (głębokość x wysokość x szerokość) milimetrów. Wykonano ją ze stopu aluminium (6063), a w tym szkielet z dobrej jakości stali. Całość waży zaledwie 3.9 kilogramów i do tego jest bardzo stabilne.

Obudowa jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym.

Dwa panele boczne oraz tylni posiadają łącznie 2000 otworów, co zapewnia świetny przewiew powietrza. Góry i spód natomiast zostały wyposażone w specjalnie siatki przeciwpyłowe.

Co ciekawe będzie dostępna wersja z panelem bocznym, który służy jako chłodzenie dla podzespołów. Będzie on posiadał strukturę specjalnych wyżłobień po całej długości.

Streacom DA2

Z przodu znajduje się przycisk włączenia wykonany jest ze szkła. W środku zamontowano niewielką diodę, która sygnalizuje działanie komputera. Dodatkowo producent umieścił złącze USB Typu C. Przedni panel jest w pełni wymienialny.

Streacom DA2

Wnętrze posiada podstawowy szkielet oraz specjalne ruchome prowadnice. Mają one umożliwić jak najlepsze rozmieszczenie podzespołów w środku.

W środku standardowo umieścimy płytę główną mini-ITX, zasilacze SFX, SFX-L oraz ATX oraz karty graficzne o maksymalnej długości 330 milimetrów. W przypadku dysków wejdzie tutaj do trzech urządzeń 3,5″ lub do ośmiu 2,5″.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o