Stoisko Genesis będzie obfitowało w różne atrakcje oraz dużo gości

0

Firma Genesis będzie obecna na Poznań Game Arena 2017. Jej stoisko po raz kolejny będzie obfitowało w różne atrakcje, jak: wizyta gwiazd, premiery nowych produktów, turnieje, konkursy, a nawet warsztaty z trenerem CS:GO. Co ważniejsze, firma została oficjalnym sponsorem Stars4Fans – największego zlotu youtuberów w Polsce. W trakcie wydarzenia fani będą mogli wygrać wiele produktów Genesis.

Poznań Game Arena 2017 - Genesis

W tym roku grono gości specjalnych zasilą takie gwiazdy: Bladii, LJay, Hunter Bright, Plaga, Diabeuu, Max Krasoń, Dominik #ANDR, Rogalik, Torcio i inni. Jednak prawdziwą gwiazdą, która zawita na stanowisko, jest Isamu i jego Pompa Team.

Udziała w PGA zapowiedziała również kobieca drużyna Counter-Strike: Global Offensive – Unicorns Female. Można się spodziewać starcia między Team Genesis a Pompa Team i Unicorns Female, a nawet sparingu z drużyną złożoną z… youtuberów.

Genesis - Unicorn Females

Na targach zadebiutuje również nowa myszka – Krypton 800. Będzie to obecnie najwyższy model w ofercie Genesis. Gryzoń może się pochwalić sensorem optycznym PMW3330 i symetryczną konstrukcją. Prezentacji doczekają się także nowe serie słuchawek: Neon, Radon i Argon. Wszystkie wspomniane produkty, a także inne sprzęty Genesis, będą do dostania w oficjalnym sklepie marki na PGA.

Poznań Game Arena 2017 - Genesis

Fani, chcący wzbogacić kolekcję fotek z PGA o kolejne super zdjęcie, ucieszą się z obecności na stoisku Genesis sportowego slingshot w barwach producenta. Prócz tego zwiedzający będą mogli skorzystać z profesjonalnego symulatora wyścigów i poczuć się jak na prawdziwym torze.