Starcraft i Starcraft 2

Jest co świętować. Sequel jednej z najpopularniejszych serii strategii czasu rzeczywistego, Starcraft 2, świętuje swoje ósme urodziny.

Wydana 27 lipca 2010 roku strategia ukazująca wieloletni konflikt Terran z mistyczną rasą Protosów oraz krwiożerczymi Zergami do dziś dzień jest jedną z najbardziej znanych marek gier oraz znanym i cenionym tytułem e-sportowym. Nic więc dziwnego, że studio Blizzard Entertainment postanowiło odpowiednio uczcić urodziny serii.

Mimo braku oficjalnego ogłoszenia od twórców gry, wiele urodzinowych elementów już jest dostępnych. Na sam początek każdy gracz, który rozegra przynajmniej jeden mecz w dowolnym wybranym przez siebie trybie, otrzyma wyjątkowy portret do naszego profilu.

Starcraft 2 obchodzi swoje ósme urodziny 1

Dodatkowo Blizzard postanowił zadbać również o odpowiednie przystrojenie naszych Centrów Dowodzenia, Nexusów oraz Wylęgarni specjalnymi bannerami wraz z widowiskowymi pokazami pirotechnicznymi.

Starcraft 2 obchodzi swoje ósme urodziny 2 Starcraft 2 obchodzi swoje ósme urodziny 3

Nie jest obecnie wiadomo, jak długo będzie trwało całe wydarzenie. O ewentualnych oficjalnych informacjach będziemy informować na bieżąco. A tymczasem przypominamy, że Starcraft 2 jest dostępny za darmo dla każdego za pośrednictwem aplikacji Battle.Net.

AKTUALIZACJA: W oficjalnym oświadczeniu Blizzard wspomina również o mnożniku doświadczenia w trybie współpracy. Wydarzenie ma trwać do 30 lipca.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments