Star Wars: Battlefront 2 z nowym sezonem Han Solo

0

Electronic Arts rozpoczęło kolejny sezon w Star Wars: Battlefront II o nazwie Han Solo. Tym razem będziemy mieli okazję poznać historię słynnego przemytnika, znanego z trylogii Gwiezdnych Wojen. Gracze będą mieli okazję powrócić do Pałacu Jabby. Mapa dostępna będzie w w trybie „Potyczka”, „Zmagania bohaterów” oraz „Bohaterowie i złoczyńcy”. Gracze udowodnią, który z nich jest najlepszy, w zakamarkach i zaułkach domostwa Jabby.

Prócz tego Han Solo otrzyma u swojego boku potężnego Chewbakka. W „Zmaganiach bohaterów” – nowym, wielorundowym trybie eliminacji z sezonu z Hanem Solo – będziemy mogli postawić przeciw sobie nasze ulubione pary w walce dwóch na dwóch rodem z trybu bohaterów i złoczyńców.  Han Solo i Chewbacca przeciw Bobie Fettowi i Bosskowi? Yoda i Rey przeciw Vaderowi i kapitan Phasmie? Wszystko zależy od was, lecz po wygranej rundzie będziecie musieli wybrać inny duet. Czas sprawdzić swój spryt i zmysł taktyczny.

Deweloperzy dodali również spersonalizowany tryb arcade dla myśliwców. Będzie można w nim szlifować swoje umiejętności w kokpitach myśliwców ze wszystkich er. Prócz latania w X-Wingach i TIE/LN będzie można zasiąść za sterami Sokoła Millenium.

Warto nadmienić, że wydarzenie zostało uruchomione, ponieważ już niedługo pojawi się film Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie.