ZOTAC wprowadził nową serię mini-PC ZBOX nano, wyposażoną w procesory 3-ciej generacji Intel Core: ZBOX ID63, ZBOX ID64 i ZBOX ID65. Modele te są dostępne wersji zwykłej: bez dysku i RAMu oraz PLUS: 4 GB DDR3 i 500 GB HDD. Każdy z nich jest także wyposażony w zintegrowaną kartę graficzną Intel HD Graphics 4000.

ZBOX ID63 posiada dwurdzeniowy procesor Intel Core i3 3227U o taktowaniu 1.9 GHz, ZBOX ID64 ma dwurdzeniowy procesor Intel Core i5 3337U o taktowaniu 1.8 GHz i Turbo do 2.7 GHz, natomiast ZBOX ID65 wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor Intel Core i7 3537U o częstotliwości 2.0 GHz i Turbo do 3.1 GHz.

Prócz tego znajdziemy:

  • Wyjścia HDMI i DVI-I
  • Zintegrowany moduł 802.11n WiFi i Bluetooth 4.0
  • Dwa porty Gigabit Ethernet
  • 2 x USB 2.0 z tyłu (funkcja ładowania urządzeń) oraz 4 x USB 3.0: 1 na górze i 1 z przodu
  • USB z funkcją szybkiego ładowania (żółte porty)
  • Czytnik kart pamięci 7-w-1 (SD/SDHC/MMC/SDXC/MS/MS Pro/xD)
  • Dołączony pilot zdalnego sterowania MCE z odbiornikiem USB IR
  • Dołączony uchwyt montażowy VESA75/100

Poprzedni artykułGigabyte FORCE K7 – mechanizm nożycowy, technologia anti-ghosting i trójkolorowe podświetlenie klawiszy
Następny artykułZalman CNPS80F i CNPS90F – tanie chłodzenia, które poradzą sobie z wydajnymi procesorami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.