ZOTAC Technology wprowadził do sprzedaży Zotac VR GO 2.0. Jest to druga generacja komputera typu VR Backpack PC. Urządzenie pozwala na granie w gry w wirtualnej rzeczywistości w pełnej swobodzie. Jest to połączenie mobilności i wysokowydajnych podzespołów. Nowa konstrukcja plecaka charakteryzuje się równomiernym rozłożeniem ciężaru. Dodatkowo mamy piankową wyściółkę na plecach i naramiennych pasach.

Ciekawostką jest przedłużenie długości oparcia dla pleców. Pozwala to na odsunięcie komputera od pleców, zapewniając maksymalną wentylację i długotrwały komfort użytkowania.

ZOTAC VR GO 2.0

Zotac VR GO 2.0 został zaprojektowany z myślą o uwolnieniu potencjału i możliwości zastosowania technologii VR we wszystkich branżach i firmach. Mowa tutaj o rozrywce, zastosowaniach inżynierskich i rozwoju produktów, szkoleń medycznych, designu, edukacji, obsługi klienta, e-Sportu i wielu innych.

ZOTAC VR GO 2.0

Komputer posiada procesor Intel Core i7-8700T o taktowaniu do 2.4 GHz do 4.0 GHz. Producent zamontował kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070 z 8 GB pamięci GDDR5. Prócz tego komputer wyposażono w pamięć DDR4 o pojemności 16 GB.

Komputer-plecak VR GO 2.0 wyposażony jest ponadto w scentralizowane porty i znajdujące się na górze złącza We/Wy przeznaczone do łatwego podłączenia gogli VR.

Nie zabrakło także wymienianych w locie akumulatorów. Umożliwiają one do 1.5 godziny nieprzerwanej pracy i niemal nieograniczony czas prowadzenia rozgrywki. Plecak posiada widoczny wskaźnik poziomu naładowaniu akumulatorów i dźwiękowy sygnał ostrzegawczy.

Zotac postanowił również dodać nową generację oświetlenia SPECTRA 2.0. Korzysta ono z mocniejszych, adresowalnych diod LED. Kolory są teraz bardziej precyzyjnie dostrojone, a tonalne przejścia barw gładsze. System SPECTRA 2.0 pozwala na unikatową identyfikację wizualną gracza z daleka.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments