ZOTAC Technology wprowadził do sprzedaży Zotac VR GO 2.0. Jest to druga generacja komputera typu VR Backpack PC. Urządzenie pozwala na granie w gry w wirtualnej rzeczywistości w pełnej swobodzie. Jest to połączenie mobilności i wysokowydajnych podzespołów. Nowa konstrukcja plecaka charakteryzuje się równomiernym rozłożeniem ciężaru. Dodatkowo mamy piankową wyściółkę na plecach i naramiennych pasach.

Ciekawostką jest przedłużenie długości oparcia dla pleców. Pozwala to na odsunięcie komputera od pleców, zapewniając maksymalną wentylację i długotrwały komfort użytkowania.

ZOTAC VR GO 2.0

Zotac VR GO 2.0 został zaprojektowany z myślą o uwolnieniu potencjału i możliwości zastosowania technologii VR we wszystkich branżach i firmach. Mowa tutaj o rozrywce, zastosowaniach inżynierskich i rozwoju produktów, szkoleń medycznych, designu, edukacji, obsługi klienta, e-Sportu i wielu innych.

ZOTAC VR GO 2.0

Komputer posiada procesor Intel Core i7-8700T o taktowaniu do 2.4 GHz do 4.0 GHz. Producent zamontował kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070 z 8 GB pamięci GDDR5. Prócz tego komputer wyposażono w pamięć DDR4 o pojemności 16 GB.

Komputer-plecak VR GO 2.0 wyposażony jest ponadto w scentralizowane porty i znajdujące się na górze złącza We/Wy przeznaczone do łatwego podłączenia gogli VR.

Nie zabrakło także wymienianych w locie akumulatorów. Umożliwiają one do 1.5 godziny nieprzerwanej pracy i niemal nieograniczony czas prowadzenia rozgrywki. Plecak posiada widoczny wskaźnik poziomu naładowaniu akumulatorów i dźwiękowy sygnał ostrzegawczy.

Zotac postanowił również dodać nową generację oświetlenia SPECTRA 2.0. Korzysta ono z mocniejszych, adresowalnych diod LED. Kolory są teraz bardziej precyzyjnie dostrojone, a tonalne przejścia barw gładsze. System SPECTRA 2.0 pozwala na unikatową identyfikację wizualną gracza z daleka.


Poprzedni artykułHumble Warhammer Bundle z ciekawymi grami w promocji
Następny artykułF1 2015 dostępna za darmo od GameSessions.com
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.