Zotac Inspire Studio

ZOTAC Technology zaprezentował minikomputer Zotac Inspire Studio. Jednostka została wyposażona w procesor Core i7-9700, oferujący 8 rdzeni i 8 wątków. Do tego dochodzi karta graficzna Zotac GeForce RTX 2060 Super. W komputerze możemy zamontować do 32 GB pamięci DDR4 o maksymalnym taktowaniu 2666 MHz. Komputer będzie sprzedawany z licencją z systemem Windows 10 Pro.

Zotac Inspire Studio

Obudowa Zotac Inspire Studio ma podobny wygląd do MAGNUS EC72070S i jej wymiary mogą wynosić 210 x 203 x 62.2 mm. Ze względu na zastosowane podzespoły, dodano wiele otworów wentylacyjnych z różnych stron obudowy. Prócz tego producent zadbał o łatwy dostęp do wnętrza, aby móc czyścić lub wymieniać części.

Zotac Inspire Studio

Jeżeli chodzi o pamięci masowe, to możemy zamontować dysk M.2 SSD o maksymalnej pojemności 512 GB i dysk HDD o pojemności do 2 TB.

Komputer wyposażono w następujące porty z przodu: czytnik kart SD, słuchawki/mikrofon, USB typu C, USB 3.1 Gen 2. Prócz tego mamy kartę Killer AX1650, która pozwala na bezprzewodowe łączenie się za sprawą Bluetooth 5 i Wi-Fi 6. Standardowe wejście LAN obsługuje przepustowość 1 gigabita. Nie wiemy, czy zastosowano także port Killer E3000, oferujący przepustowość do 2.5 Gb/s.

Nie ujawniono jeszcze ceny oraz daty premiery komputera.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments