ZOTAC wprowadził do sprzedaży dwa referencyjne modele ZOTAC GeForce GTX 770: ZT-70301-10P i ZT-70304-10P. Oba zbudowane są w oparciu o nVidia GeForce GTX 770. Karty te różnią się ilością posiadanej pamięci, odpowiednio 2 GB i 4 GB GDDR5 z 256-bitową magistrala systemową o taktowaniu 1403 MHz. Na pokładzie znajdziemy 1536 rdzeni CUDA o taktowaniu 1059 MHz, 32 jednostki ROP oraz 128 jednostki teksturujące. Dzięki technologii Boost 2.0 taktowanie rdzenia może wzrosnąć do 1111 MHz.

Karty graficzne ZOTAC GeForce GTX 770 wyposażono w ekskluzywny system chłodzenia Dual Silencer, który jest wyposażony w dwa ciche wentylatory oraz inteligentny system kontroli, który dynamicznie dostosowuje szybkość ich rotacji.

Nowe karty graficzne zawierają kolekcję gier Splinter Cell, w tym – Splinter Cell Conviction i Splinter Cell Double Agent, dzięki którym gracze będą mogli przygotować się na nadchodzący tego lata sequel Splinter Cell Blacklist, który zaraz po premierze gry będzie dostępny do pobrania dla wszystkich nabywców kart graficznych serii ZOTAC GeForce GTX 770.


Poprzedni artykułZOTAC GeForce GTX 770 AMP! Edition z przepustowością pamięci 7,2 Gb/s
Następny artykułIntel Haswell – procesory 4 generacji architektury Core
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.