ZOTAC International ma przyjemność zaprezentować nową kartę graficzną ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti OC Edition. Model został oparty na nVidia GeForce GTX 1050 Ti i posiada rdzeń GP107-300. Karta posiada 768 jednostek CUDA, 32 jednostki rasteryzujące (ROP) i 48 jednostek teksturujących.

ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti OC Edition posiada długość zaledwie 174 milimetrów i oferuje podwyższone taktowanie częstotliwości zegara. Zwiększona ilość ciepła rozpraszana jest poprzez dwa 70 mm promieniowe wentylatory oraz dwa miedziane ciepłowody o średnicy 6 mm. Wszystkie elementy konstrukcyjne urządzenia są umieszczone wewnątrz 6 calowej (15,24 cm) osłony.

Dużą zaletą tego jest opcja umieszczenia karty w małych obudowach mini-ITX. Kartom graficznym z tej serii towarzyszy narzędzie FireStorm, z nowym odświeżonym interfejsem i wieloma zaawansowanymi funkcjami.


Poprzedni artykułZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini – wydajna karta dla mini-ITX
Następny artykułShadow Warrior 2 ze studia Techland zdobywa wysokie oceny
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.