ZOTAC zaprezentował GeForce GTX 780 Ti, która jest oparta na konstrukcji nVidia GeForce GTX 780 Ti. Na pokładzie znajdziemy 3GB pamięci GDDR5 z 384-bitową magistrala systemową, 2880 rdzeni CUDA o taktowaniu 876 MHz. Dzięki technologii Boost 2.0 taktowanie rdzenia może wzrosnąć do 928 MHz.

Zotac GeForce 780 Ti - wyglad

Karta ZOTAC GeForce 780 Ti obsługuje technologie Microsoft DirectX 11.2, OpenGL 4.4, PCI-Express 3.0, nVidia 3D Vision Surround, 3D Vision, PhysX oraz 3-way SLI. Na śledziu znajdziemy porty: Dual-link DVI-I, DVI-D, HDMI, Displayport, co pozwala obsługiwać do 4 monitorów. Do zasilania potrzebne są dwie wtyczki: sześciopinowa oraz ośmiopinowa.

Producent nie podał jeszcze ceny detalicznej modelu. Do zestawu dołączone będzie oprogramowanie ZOTAC Boost Premium: Nero Kwikmedia, XBMC, UNIGINE Heaven DX11 Benchmark oraz Splinter Cell Compilation: Splinter Cell Double Agent, Splinter Cell Conviction, Splinter Cell Blacklist.


Poprzedni artykułIndie Royale – The Debut 6 Bundle
Następny artykułGigabyte GV-R929D5-4GD-B – karta graficzna R9 290 w dobrej cenie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.