zotac amp box
zotac amp box

Zotac wprowadziło do sprzedaży zewnętrzną stację graficzną AMP BOX. Urządzenie posiada wymiary 271 x 257,3 x 146 mm oraz złącze Thunderbolt 3. To ostatnie pozwala na transfer danych z prędkością 40 Gb/s. Zasilanie jest doprowadzane przez zewnętrzny zasilacz o mocy 250 Watów.

W środku można umieścić kartę graficzną o maksymalnej długości 228 milimetrów oraz szerokości dwóch slotów. Co ciekawe, producent umożliwia podłączenie również wydajnego dysku SSD na złącze PCI-Express.

Z wyjść znajdziemy porty 3 x USB 3.0 i USB Quick Charge 3.0. Dodatkowym atutem jest efektowne podświetlenie Spectra, sterowane przy pomocy aplikacji.

Zotac AMP BOX

Producent nie podał ceny ani dostępności Zotac AMP BOX.


Poprzedni artykułNVIDIA GeForce GTX 1060 5GB – nowy stary model
Następny artykułGOG.com Weekly Sale: Project Highrise, Jagged Alliance i więcej
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.