ZOTAC ujawniło wszystkim nowy miniaturowy komputer do gier – ZBOX MAGNUS EN980. Pomimo małych rozmiarów wyposażony jest procesor 6-tej generacji Intel Skylake oraz mobilną kartę graficzną nVidia GeForce GTX 980. Cechą wyróżniającą jest pełna gotowość do wykorzystania w systemach wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie może obsługiwać do czterech wyświetlaczy, dzięki portom HDMI i DisplayPort.

ZBOX MAGNUS EN980 będzie posiadał porty USB 3.0, standard USB 3.1 typu (zapewniające transfer danych z szybkością do 10 Gbps), Dual Gigabit LAN oraz WiFi 802.11ac.

Chłodzeniem podzespołów zajmie się fabrycznie zainstalowany wodny system chłodzenia, posiadający ciepłowody i radiatory, zapewniające efektywne odprowadzanie ciepła, przy minimalnym poziomie hałasu. Dzięki stylowej obudowie, która posiada specjalny kształt i wymiary, ZBOX Magnus EN980 zapewni dużą skuteczność rozpraszania ciepła poprzez jego naturalną cyrkulację.

Magnus EN980 zostanie zaprezentowany w marcu na targach Cebit 2016 oraz GDC 2016.


ŹRÓDŁOzotac.com
Poprzedni artykułIntel Extreme Masters 2016 w Katowicach – relacja
Następny artykułAMD uruchamia program certyfikacji Radeon VR Ready
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.