Zalman wprowadził do sprzedaży niewielkie głośniczki bluetooth – ZM-S600B. Posiadają one kształt sześcianu, dzięki czemu są mobilne oraz posiadają ładny wygląd. Ich wymiary wynoszą 52 x 52 x 38 mm, a waga tylko 120 gramów. Wbudowane baterie zapewniają do 8 godzin odtwarzania muzyki.

Zasięg modelu ZM-S600B wynosi do 10 m, a głośniki są kompatybilne z niemal każdym urządzeniem mobilnym (smartfonem, laptopem czy tabletem) wyposażonym w bluetooth. Mają po 3 W mocy, 40 mm przetworniki, przetwarzają dźwięki w zakresie 100–20 000 Hz, a poziom ciśnienia akustycznego (SPL) wynosi 86 dB. Warto dodać, że jeden z głośników ma wbudowany mikrofon. O statusie i trybie pracy urządzeń informują niebieskie i czerwone diody.

Na bocznej ściance jednego z głośniczków umieszczono 5 przycisków służących do: regulowania głośności muzyki lub konferencji, przewijania utworów, uniwersalny przycisk do włączania i wyłączania słuchawek, parowania ich ze wskazanym urządzeniem nadającym sygnał bluetooth, a także włączania utworów, pauzowania, odbierania połączeń, kończenia ich i odrzucania.

Sugerowana cena detaliczna głośników Zalman ZM-S600B wynosi 149 zł brutto. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.


Poprzedni artykułZOTAC GeForce GTX 780 AMP! Edition – przyspieszona wersja Zotac GeForce GTX 780
Następny artykułPQI Connect 201 – stylowy pendrive w mocnej obudowie do komputerów desktop i urządzeń mobilnych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.