Zalman wprowadził do sprzedaży nową podstawkę chłodzącą ZM-NS2000. Konstrukcja pozwala na czterostopniową regulację konta nachylenia, a struktura przepływu powietrza oraz duży 200 mm wentylator gwarantują skuteczne i ciche chłodzenie notebooka. Wielkość podstawki została przystosowana dla laptopów do 17 cali, a jej czarny wygląd ma zapewniać elegancję.

W podstawce zainstalowano podręczny hub USB 2.0, który pozwala na podłączenie do 3 urządzeń. Ponadto wkomponowano tu kontroler obrotów wentylatora, co pozwala użytkownikowi dostosować wydajność i głośność wiatraka do swoich potrzeb. Prędkość wentylatora regulować można w zakresie od 470 do 610 obr./min. Poziom wytwarzanego hałasu wynosi przy tym zaledwie 20 dB. Urządzenie zasilane jest z portu USB.

Wymiary podstawki wynoszą 377 x 283 x 52 mm, a jej waga to 1,1 kg. Sugerowana cena detaliczna za podstawkę chłodzącą Zalman ZM-NS2000 wynosi 99 zł brutto. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.


Poprzedni artykułAMD udostępniło specyfikację techniczną chipsetów graficznych Evergreen, Northern Islands, Southern Islands i Sea Islands
Następny artykułSapphire Technology wyłącznym partnerem w dystrybucji profesjonalnych kart graficznych AMD FirePro
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.