Firma Zalman wprowadziła na rynek kompaktowy mikrofon ZM-MIC1. Umieszcza się go na przewodzie słuchawek przy pomocy zapinki, maksymalnie blisko ust. Producent zapewnia, że jego mikrofon jest także bardzo czuły. Jednak czułość urządzenia wiąże się z ryzykiem, że oprócz głosu właściciela mikrofonu, osoba po drugiej stronie łącza będzie słyszeć także wszystkie szumy z otoczenia. Tu z kolei zadziałać ma redukcja czułości do 3dB przy 1,5V.

ZM-MIC1 posiada przewód o długości 2 metrów i jest bardzo prosty w użyciu. Mikrofon jest dostępny na rynku w cenie około 22 zł.


Poprzedni artykułHighrisers – walcz o przetrwanie w metropolii pełnej potworów
Następny artykułDelock 62701 – panel przedni ze złączami USB 2.0 i USB 3.0
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.