Firma Zalman wprowadziła do swojej oferty nową mysz dla graczy – ZM-M201R. W nowym kontrolerze o atrakcyjnej cenowo pozycji ma się znaleźć czuły sensor o rozdzielczości 1000 DPI oraz przetwarzanie obrazu z szybkością 3000 klatek na sekundę, co ma zapewnić jej właścicielowi pełną i dokładną kontrolę. Dodatkowo z boku znajdują się daw dodatkowe przyciski.

Łączna waga myszki bez dodatkowego obciążenia to 89 g, natomiast jej wymiary wynoszą 118 (D) x 65 (S) x 35 (W) mm. Urządzenie korzysta z interfejsu USB. Na kablu zastosowano filtr przeciwzakłóceniowy, który redukuje negatywny wpływ zewnętrznych szumów na przesyłany sygnał. Komfort obsługi poprawia zastosowana gumowa powłoka antypoślizgowa. Dla wyglądu wbudowano w mysz niebieskie podświetlenie LED.

Sugerowana cena detaliczna myszki ZM-M201R wynosi 29 zł brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.


Poprzedni artykułMSI H87I AC – mały rozmiar i łączność Wi-Fi 802.11ac
Następny artykułTranscend DrivePro 200 – kamera Full HD z czujnikiem ruchu, Wi-Fi i kartą 16 GB w zestawie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.