Zalman wprowadził do sprzedaży klawiaturę multimedialną ZM-K350M. Urządzenie jest przeznaczone do pracy i codziennej obsługi komputera. Produkt posiada osiem klawiszy multimedialnych, umożliwiających m.in. szybki dostęp do poczty czy pogłaśniania lub ściszania dźwięku. Łączna liczba klawiszy wynosi 112, a ich żywotność szacowana jest na 10 milionów kliknięć.

Klawiatura Zalman ZM-K350M profilowana jest pod dłoń, z dolnymi przyciskami wystającymi powyżej klawiszy z linii środkowej. Z tyłu urządzenia umieszczone są stópki, które pozwalają regulować wysokość.

Klawiatura ZM-K350M kosztuje około 39,90 zł. Jej wymiary to 481 x 182 x 32 mm.


Poprzedni artykułA oto Kryjówka Johna Northa w grze Sniper Ghost Warrior 3
Następny artykułPixel Heaven 2017: niezależni twórcy gier mogą już zgłaszać się do PIXEL.AWARDS
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.