Zalman wprowadzi do oferty słuchawki ZM-HPS500. Zostały one wyposażone w 40 milimetrowe przetworniki, co ma zapewnić dobrą jakość dźwięku. Prócz tego mamy również impedancję na poziomie 32 Omów oraz odstępie sygnału od szumu na poziomie 117 dB.

Zalman ZM-HPS500

Ważną częścią jest wygoda użytkowania. W słuchawkach zastosowano miękki materiał wyściełający nauszniki oraz pałąk. Owe części mają bezpośredni kontakt z głową użytkownika. Słuchawki koreańskiego producenta ważą przy tym tylko 362 gramy, co czyni je jednymi z lżejszych w swojej klasie.

Zalman ZM-HPS500

Wbudowany mikrofon zapewnia dobrą czułość, by porozumieć się z innymi graczami. Długość kabla sygnałowego wynosi aż 235 cm.

Słuchawki ZM-HPS500 maja być wkrótce dostępne na polskim rynku, wtedy też poznamy ich cenę.


Poprzedni artykułRainbow Six Siege – pojawiła się Przepustka na Rok 3
Następny artykułPowerbank dla laptopa, czyli Xtorm AC Pro 41 600
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.