Zalman wprowadził do sprzedaży profesjonalną myszkę dla graczy – ZM-GM3. Model ten posiada bardzo precyzyjny sensor laserowy Avago A9800 o rozdzielczości 800 – 8200 DPI, a szybkość przetwarzania obrazu wynosi 12 000 klatek na sekundę. 7 w pełni programowanych przycisków pozwoli na przystosowanie kontrolera do praktycznie każdej gry. Rolka została pokryta specjalną nieścierającą się gumą, a do zestawu dodano 6 opcjonalnych ciężarków, każdy o wadze 4 gram.

Zalman ZM-GM3

Łączna waga myszki bez dodatkowego obciążenia to 115 g, natomiast jej wymiary wynoszą 120 (D) x 66 (S) x 37 (W) mm. Urządzenie korzysta z interfejsu USB. Wtyczka jest pozłacana, a na kablu o długości 1,8 m zastosowano filtr przeciwzakłóceniowy. Na spodzie myszki zamontowano solidnie przymocowane ślizgacze, a mechaniczne elementy marki Omron, zapewniają ciche kliknięcia i dużą odporność na zużycie.

Sugerowana cena detaliczna myszki Zalman ZM-GM3 wynosi 110 zł brutto. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta.


Poprzedni artykułCooler Master Eisberg Prestige, Eisberg 120L Prestige i Eisberg 240 Prestige
Następny artykułPhilips 272P4QPJKEB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.