Zalman zapowiedział pojawienie się na targach COMPUTEX 2018. Producent w tym roku pokaże, aż 18 nowych urządzeń. Na początek zacznijmy od obudów. Bo tych pojawi się aż sześć nowych modeli. Niestety wśród nich zabraknie wersji mini-ITX. Wszystkie spośród nowych konstrukcji to najbardziej popularny rozmiar Midi tower ATX. Oto one: Zalman K1 oraz Zalman K2, Zalman S1 i Zalman S2, a także Zalman H4 oraz Zalman Z7.

Zalman zajmuje się również produkcją myszek. Na targach przedstawi nam takie konstrukcje jak Zalman ZM-GM7, Zalman ZM-GM5, Zalman ZM-M100R.

Pojawią się także nowe układy chłodzenia powietrzem dla procesorów: Zalman CNPS 10X Optima II i CNPX 9X Optima. Dla laptopów natomiast zobaczymy takie podkładki chłodzące: ZM-NS3000 oraz ZM-NS4000.

Jeżeli chodzi o układy chłodzenia cieczą to Zalman pokaże trzy nowe produkty: ZM-EQ120, ZM-EQ240 oraz ZM-EQ360.

Na koniec coś ciekawego, a mianowicie cyfrowy portfel na kryptowaluty – Zalman Bitcoin Hardware Wallet. Zabezpieczony odciskiem palca i specjalnym chipem szyfrującym obsługuje najpopularniejsze kryptowaluty.


Poprzedni artykułCRYORIG prezentuje chłodzenia Frostbit oraz C7 RGB
Następny artykułIntel Core i9-9900K na horyzoncie. 8 rdzeni i 16 wątków w ofercie?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.