Xtrfy i Ninjas in Pyjamas zaprezentowali wspólnie klawiaturę Xtrfy K3. Inżynierom udało się stworzyć produkt, łączący technologię membranowych i mechanicznych przełączników. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane przez szwedzkiego producenta – Mem-chanical. Klawiatura posiada dzięki temu charakterystyczne odbicie, podobne do tego, które występuje w Cherry MX Red. Żywotność klawiszy ma wynosić do 20 milionów kliknięć.

Xtrfy K3

Klawiatura Xtrfy 3 posiada częstotliwość raportowania na poziomie 1000 Hz. Funkcja Key Rollover umożliwia aktywację do 19 klawiszy jednocześnie. Efekty podświetlenia oraz inne, główne opcje można ustawić za pomocą prostych skrótów klawiszowych. Dodatkowo, wszystko zostanie zapisane w pamięci wewnętrznej urządzenia, co jest szczególnie istotne dla graczy biorących udział w turniejach offline.

Xtrfy K3

Klawiatura posiada wytrzymało plastikową obudowę, a przełączniki zabezpieczono przed kurzem i zalaniem płynami. Urządzenie wyposażono w 6-strefowe podświetlenie RGB wszystkich klawiszy, z wieloma efektami iluminacji do wyboru.

Xtrfy K3 będzie dostępna w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w listopadzie tego roku w cenie od 79 Euro.


Poprzedni artykułAMD Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.2
Następny artykułROCCAT Khan Pro – zestaw słuchawkowy dla graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.