Firma Western Digital wprowadziła do oferty nowy dysk zewnętrzny — WD Black P50 Game Drive. Zostały one zaprojektowane z myślą o dużej pojemności oraz niezawodności. Producent wyposażył je w dyski WD Black SN750, które cechuje duża pojemność oraz dobre parametry pracy. Mieliśmy okazję testować kilka modeli u nas na portalu.

Nowe dyski nadają się świetnie do przechowywania różnego rodzaju danych. Można tutaj wspomnieć o grach, plikach muzycznych, filmach, czy nawet jako nośnikach na kopie zapasowe. Nośniki mają port SuperSpeed USB (20Gb/s), USB 3.2 gen 2×2, jako pierwsze na rynku urządzenia.

Warto tutaj wspomnieć o kompaktowej obudowie, która chroni dysk przed ewentualnymi uszkodzeniami. Umożliwia także łatwe transportowanie urządzenia ze sobą, szczególnie dla osób, które muszą mieć ważne dane pod ręką.

Sugerowane ceny nośników WD Black P50 Game Drive nie zostały jeszcze ujawnione. Producent udziela 5-letniej gwarancji.


ŹRÓDŁOwesterndigital.com
Poprzedni artykułFSP FlexGURU – malutkie modularne zasilacze Flex ATX
Następny artykułStarLadder Major Berlin 2019: Podsumowanie pierwszego dnia
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.