Firma Western Digital wprowadziła do oferty nowy dysk zewnętrzny — WD Black P10 Game Drive. Producent wyposażył je w dyski HDD z serii Black o pojemnościach 2 TB, 4 TB i 5 TB. Pozwoli to na przechowywania różnego rodzaju danych. Można tutaj wspomnieć o grach, plikach muzycznych, filmach, czy nawet jako nośnikach na kopie zapasowe. Nośnik ma wbudowany port USB 3.2 Gen 1.

Warto tutaj wspomnieć o kompaktowej obudowie, która chroni dysk przed ewentualnymi uszkodzeniami. Umożliwia także łatwe transportowanie urządzenia ze sobą, szczególnie dla osób, które muszą mieć ważne dane pod ręką.

Sugerowane ceny nośników WD Black P10 Game Drive wynoszą odpowiednio: 90 dolarów (2 TB), 130 dolarów (4 TB) i 150 dolarów (5 TB). Producent udziela 3-letniej gwarancji.


ŹRÓDŁOwesterndigital.com
Poprzedni artykułWedług Michała: Faworytem do zwycięstwa jest Team Liquid
Następny artykułFSP FlexGURU – malutkie modularne zasilacze Flex ATX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.