Wacom zapowiedział dziś nową wersję tabletu piórkowego Intuos dla początkujących twórców i entuzjastów. Nowe funkcje obejmują wbudowany, bezprzewodowy moduł Bluetooth, który dostępny jest w wybranych modelach oraz możliwość wyboru spośród trzech kolorów. Tablety Intuos dostępne są w dwóch rozmiarach, lecz mają taki sam aktywny obszar co poprzednie wersje. Ulepszenie obejmuje wbudowany uchwyt na pióro cyfrowe, cztery przyciski Express Key, wskaźnik LED oraz, w modelach z modułem Bluetooth, do 60% wydłużoną żywotność baterii.

Przed zakupem nowego tabletu Wacom Intuos użytkownicy mogą pobrać oprogramowanie do kreatywnych zastosowań o wartości do 160 USD, obejmujące Corel Painter Essentials 6 do projektowania i ilustracji, CELSYS CLIP STUDIO PAINT PRO do tworzenia komiksów i Mangi oraz Corel AfterShot 3 do edycji zdjęć. Filmy instruktażowe Wacom, Corel i Celsys dostępne są na stronie Wacom „Getting started”  i pomogą użytkownikom w postawieniu pierwszych kroków z rozwiązaniami Wacom oraz partnerów.

Dołączone do zestawu pióro cyfrowe obsługuje 4096 poziomów czułości na nacisk, technologię Wacom EMR zapewniającą pracę bez baterii oraz ulepszony ergonomiczny design o zwiększonej masie, z uchwytem soft touch, schowkiem na wkłady do pióra oraz narzędziem do wyjmowania wkładów.

Wacom Intuos Small

Z Bluetooth

 • Do wyboru są dwie z trzech opcji oprogramowania do pobrania:
  Corel Painter Essentials 6, Corel® AfterShot 3lub CELSYS CLIP STUDIO PAINT PRO (w Chinach: UDM PAINT PRO)
 • Kolor: czarny, pistacjowy lub różowy (w wybranych regionach)
 • Cena: 99,95 USD, 99,90 EUR*, 89,99 GBP*

Bez Bluetooth

 • Do wyboru jest jedna z dwóch opcji oprogramowania do pobrania:  Corel Painter Essentials 6, lub Corel AfterShot 3
 • Kolor: czarny
 • Cena: 79,95 USD, 79,90 EUR*, 69,99 GBP*

Wacom Intuos Medium

Z Bluetooth

 • Oprogramowanie: Kupujący mogą pobrać wszystkie trzy opcje oprogramowania:
  Corel Painter Essentials 6, Corel AfterShot 3 lub CELSYS CLIP STUDIO PAINT PRO (w Chinach: UDM PAINT PRO)
 • Kolor: czarny, pistacjowy lub różowy (w wybranych regionach)
 • Cena: 199,95 USD, 199,90 EUR, 179,99 GBP

Poprzedni artykułIntel Extreme Masters Katowice 2018 – a oto najciekawsze cosplaye
Następny artykułCzyżby Activision szykowało Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.