Firma Verbatim przygotowała ciekawą propozycję dla podróżujących graczy – Verbatim Paris. Cechą charakterystyczną plecaka jest możliwość szybkiej zamiany w torbę. Posiada on dwa kółka i wysuwaną teleskopową rączkę, co pozwala na łatwy transport sprzętu. Główna komora posiada miejsce na laptopa o przekątnej 17 cali, rzeczy osobiste oraz kieszeń na tablet.

Z przodu umieszczone są trzy kieszenie do przechowywania dokumentów, telefonu i niewielkich akcesoriów. Z boku – obok miejsca na ładowarkę, użytkownik ma do dyspozycji kieszeń na butelkę lub parasol. Model ten wyposażony jest również w przezroczystą torebkę na przybory toaletowe.

Plecak oprócz codziennych zastosowań nada się również do dalszych podróży. Spełnia on wymogi kilku linii lotniczych odnośnie wymiarów bagażu podręcznego. Wykonany jest z poliestru i waży 2,6 kg, a jego pojemność wynosi 36 litrów. Wymiary torby wynoszą 24 x 40 x 49 cm (gł. x wys. x szer.). Plecak Paris dostępny jest na rynku w cenie około 300 zł.


Poprzedni artykułMafia III – wciel się w żądnego zemsty gangstera i zbuduj własne imperium
Następny artykułHumble Company of Heroes 10th Anniversary Bundle – promocja na gry
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.