Marka uRage zaprezentowała nowe słuchawki dla graczy – uRage Sound Z 700 7.1. Zostały one wyposażone w dynamiczny i w pełni stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier 7.1. Zapewniają one wirtualny dźwięk przestrzenny, który odróżnia głębokie tony niskie i wyraźne tony wysokie poprzez drgania. Umożliwiają to wbudowane w słuchawki silniczki. Pozwoli to przenieść się do świata wirtualnych bohaterów.

Słuchawki otrzymały regulację głośności, wyciszenie mikrofonu i przełącznik drgań tonów niskich zintegrowany w kablu, który ma 2,2 m. Wykonano go z elastycznej osłony z tkaniny, która zapewnia dodatkową ochronę przed zgięciem. Dla komfortu użytkowania został poprowadzony tylko z jednej strony.

Najnowsze słuchawki uRage Sound Z 700 7.1 mają regulowany pałąk na głowę i wysięgnik mikrofonu, a także nauszniki wyścielone tkaniną. Dodatkowo zostały wyposażone w podświetlenie RGB. Niewiążąca cena sprzedaży słuchawek: 219,00 PLN.


ŹRÓDŁOuk.hama.com
Poprzedni artykułChet “ImAPet” Singh dołącza do drużyny 100 Thieves.
Następny artykułAndreas “Xyp9x” Højsleth odejdzie z Astralis?
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.