Firma Hama wprowadziła do sprzedaży mikrofon uRage Revolution. Jest on przeznaczony dla osób zainteresowanych rozwinięciem lub rozpoczęciem swojej działalności jako streamer na takich serwisach jak Twitch, YouTube czy Facebook. Producent wyposażył go w odsłuch w czasie rzeczywistym, dodając wbudowane gniazdo słuchawkowe. Mikrofon ma możliwość regulowania kąta nachylenia oraz regulacji głośności.

Urządzenie zapewnia jakość dźwięku HD, co z kolei przekłada się na zadowolenie odbiorców. Czułość mikrofonu mieści się w zakresie od -38 dB do około 3 dB. Zasięg częstotliwości to natomiast 30 Hz do 18 Hz. Impedancja wynosi 2200 Ω. Mamy tutaj również pełną ochronę przed zbieraniem szumów i innych dźwięków z otoczenia. Odpowiada za to piankowy filtr pop, który zapobiega także gromadzeniu się brudu na mikrofonie.

Do połączenia z komputerem służy 2.5 metrowy, odporny na zginanie kabel USB. Mikrofon działa natychmiastowo po podpięciu. Wysokiej jakości metalowa obudowa to dodatkowy gwarant wytrzymałości i pewnej solidności. Mikrofon jest kompatybilny z systemami Windows 10, 8 i 7 oraz Mac.

uRage Revolution - gamingowy mikrofon do streamowania 3

Mikrofon uRage Revolution jest dostępny do kupienia w cenie 249 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments