Hama wprowadziła do oferty dwie nowe myszki: uRage Morphmouse2 evo oraz uRage Morphmouse. Obie konstrukcje posiadają teflonowe ślizgacze i są przeznaczone dla graczy. Częstotliwość próbkowania wynosi aż 1000 Hz. Przełączniki Omron wytrzymają nawet do 50 milionów kliknięć.

uRage Morphmouse2 evo

uRage Morphmouse2 evo została wyposażona w sensor optyczny Avago 7000 dpi. Można tutaj regulować DPI, a długi na 2 kabel starczy dla każdego. Hitem jest wykorzystanie rewolucyjnej technologii uRage Morph2. Umożliwia ona regulowanie długości myszy, dopasowując ją do dłoni, za pomocą ukrytego z tyłu pokrętła.

uRage Morphmouse2 evo posiada aż pięć dodatkowych przycisków szybkiego reagowania, których ustawienia można indywidualnie dopasować, zgodnie z wymaganiami gry.

uRage Morphmouse

uRage Morphmouse posiada opcję zmiany obudowy. Do wyboru jest jeden z pięciu dostępnych wzorów: Zombie, SciFi, Magic, Apocalypse oraz Blox. Długi na 1.8 metra kabel umożliwi wygodną rozgrywkę.

Mysz dostępna jest w wersji z pojedynczą obudową lub zestawem pięciu pokryw.

Cena

Mysz Morphmouse2 evo dostępna jest w cenie 229 zł, natomiast Morphmouse w wersji pojedynczej to wydatek rzędu 69 zł, a w wersji z pięcioma wymiennymi obudowami – 99 zł.


Poprzedni artykułCooler Master prezentuje sporo nowości podczas COMPUTEX 2018
Następny artykułAGO Esports nie zagra na DreamHack Masters Stockholm
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments