Firma Thermaltake dodała do swojej oferty TT Premium PCI-E 3.0 Extender w rozmiarach: 300 mm, 600 mm i 1000 mm. Są to specjalne kable, które pozwalają na podłączenie karty graficznej poza slotem PCI-Express. Zachowują przy tym wszystkie jego właściwości, czyli zapewniają zasilanie oraz dostępną prędkość. Kable wykonano z materiału termoplastycznego, FR4, polietylenu (PE) oraz stopu miedzi.

Kable TT Premium PCI-E 3.0 Extender są bardzo elastyczne. Można je odpowiednio dopasować do naszych potrzeb. Mocowanie do gniazda PCI-Express zostało odpowiednio wzmocnione. To samo tyczy się mocowania do szyny w karcie graficznej. Wszystkie modele są dostępne w sprzedaży odpowiednio w cenie: 69.99 dolarów, 84.99 dolarów i 109.99 dolarów.


Poprzedni artykułMicrosoft udostępnia źródła DirectX Shader Compiler na GitHubie
Następny artykułTorment: Tides of Numenera będzie miało polską wersję językową
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.