Trust Gaming wprowadziło do sprzedaży słuchawki GXT 344 Creon i GXT 354 Creon. Nazwa obu modeli pochodzi od imienia mitycznego króla Teb. Słuchawki posiadają wokółuszną budowę muszli, która skutecznie izoluje dźwięki z otoczenia. Miękkie nauszniki w parze z poduszką na regulowanym pałąku dbają o komfort użytkowania. Za dźwięk w obu konstrukcjach odpowiadają mocne, 40 milimetrowe przetworniki.

Zestawy Creon charakteryzują się pasmem przenoszenia o częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz, czułością 118 db i impedancją 32 Ohm, gwarantując czysty dźwięk bez zakłóceń.

Składany, wielokierunkowy mikrofon dba z kolei o wysoką jakość komunikacji głosowej. Ponadto, zestaw GXT 354 Creon oferuje wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 i system aktywnego, wibrującego basu. Komunikację z komputerem zapewnia port USB. Model GXT 344 wyposażony jest w przejściówkę pozwalającą korzystać zarówno ze standardu USB, jak i 3,5 mm minijack.


Poprzedni artykułNeverWinter Nights: Enhanced Edition – deweloperzy omawiają ulepszenia
Następny artykułQNAP TS-231P – niewielki serwer NAS do domu, biura lub małej firmy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.