Trust Gaming zaprezentował klawiaturę hybrydową przeznaczoną dla graczy – GXT 860 Thura. Wyróżnia ją wykonana z metalu wierzchnia część obudowy. Posiada nowoczesny wygląd oraz bardzo dużą wytrzymałość. Ważnym elementem klawiatury są przełączniki membranowe, które podobne są do tych  mechanicznych. Takie rozwiązanie umożliwia aktywację klawisza mniejszą siłą nacisku. Każdy klawisz posiada dodatkowo oddzielnie podświetlenie RGB.

Trust Gaming GXT 860 Thura

Można je zdefiniować przy użyciu specjalnego oprogramowania lub wykorzystać jeden z 10 predefiniowanych efektów. Klawiatura charakteryzuje się próbkowaniem o częstotliwości 125 Hz oraz doczepianą podpórką pod nadgarstki.

Trust Gaming GXT 860 Thura

Z ważniejszych funkcji warto wspomnieć o dezaktywacji przycisku Windows oraz anti-ghostingu i key rollover.

Trust Gaming GXT 860 Thura

Klawiatura Trust Gaming GXT 860 Thura dostępna jest w cenie 230 zł.


Poprzedni artykułTrust Gaming GXT 890 Cada – mechaniczna klawiatura dla graczy
Następny artykułHumble Codemasters Racing Bundle 2017 z ciekawymi grami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.