Trust Gaming wprowadziło do sprzedaży słuchawki GXT 383 Dion. Nazwa pochodzi od imienia jednego z królów antycznej Sparty. Zestaw wyposażony został w wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1. Producent zapewnił dobrą izolację od otoczenia. Regulowany pałąk i miękka poduszka dbają o wygodę użytkowania.

Za wytwarzanie dźwięku odpowiadają potężne, 50 milimetrowe przetworniki. Współpracują one z systemem wibrującego basu. łuchawki GXT 383 charakteryzują się pasmem przenoszenia w zakresie 20 Hz – 20 kHz, czułością 113 dB i impedancją na poziomie 32 Ohm.

Dzięki dołączonej do zestawu cyfrowej przejściówce, możliwe jest podłączenie Diona do całego spektrum urządzeń za pomocą gniazda optycznego w standardzie SPDIF oraz gniazd USB i minijack 3,5 mm.

Bezproblemową komunikację głosową w GXT 383 gwarantuje wysuwany, elastyczny mikrofon wielokierunkowy o dużej czułości.


Poprzedni artykułMinecraft: Story Mode – epizody 1 – 5 dostępne za darmo
Następny artykułProject Hospital – buduj, zarządzaj własnym szpitalem i lecz pacjentów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.