Trust Gaming wprowadził do swojej oferty myszkę dla graczy – GXT 180 Kusan. Sercem urządzenia jest sensor optyczny PixArt 3325 o rozdzielczości do 5000 DPI. Myszka posiada aż sześć przycisków, które można w dowolny sposób zaprogramować i stworzyć przydatne w grach makra. We wbudowanej pamięci można zapisać do 5 różnych profili, co poprawi wygodę przy częstej zmianie komputerów.

Trust Gaming GXT 180 Kusan

GTX 180 Kusan powstał we współpracy z Epsilon eSports. Dzięki temu myszka spełnia potrzeby profesjonalnych zawodników.Dzięki pomocy drużyny udało się określić idealną wagę i kształt urządzenia, które zapewniają maksimum komfortu podczas długich sesji treningowych

Trust Gaming GXT 180 Kusan

Mysz waży zaledwie 107 gramów. Podświetlenie RGB można dowolnie spersonalizować za pomocą oprogramowania, aby pasowało do reszty akcesoriów.

Trust Gaming GXT 180 Kusan

Ponadto, elastyczny gumowy kabel o długości 180 cm jest wytrzymały na naciąganie i zapobiega łatwemu zaplątywaniu się.


Poprzedni artykułGra RUST wyszła z fazy Early Access. Poprawiono kilka rzeczy.
Następny artykułSamsung SZ985 Z-NAND – nowe dyski na kościach Z-NAND
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.