Trust Gaming wprowadził do sprzedaży myszkę dla graczy – GXT 165 Celox. Sercem urządzenia jest sensor optyczny PixArt 3325 o rozdzielczości od 200 do 10 000 DPI. Myszka posiada aż osiem przycisków, które można w dowolny sposób zaprogramować i stworzyć przydatne w grach makra. To samo oprogramowanie pozwoli na zmianę wyglądu oświetlenia RGB w maksymalnie 16.8 milionach kolorów.

Myszka otrzymała również cztery metalowe odważniki – każdy o wadze 4 gramów. Gracze mogą dopasować ciężar gryzonia do własnych preferencji. Całość uzupełnia niemal 2 metrowy, pleciony kabel do podłączenia do komputera.

Myszkę GXT 165 Celox można nabyć za 129 złotych w polskich sklepach z elektroniką.


ŹRÓDŁOtrust.com
Poprzedni artykułBloody P30 Pro oraz Bloody P80 Pro – myszki z technologią Light Strike
Następny artykułIntel Graphics X – nowe karty graficzne mogą wspierać ray-tracing
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.