Trust Gaming wprowadził do sprzedaży myszkę dla graczy – GXT 133 Locx. Urządzenie wyposażone jest w sensor optyczny o rozdzielczości od 800 do 4000 punktów na cal. Producent zastosował ciekawą opcję z podświetleniem RGB – każdy kolor oznacza inną rozdzielczość. I tak: 800 to czerwień, 1200 błękit, 2400 zieleń, 4000 zaś to fuksja. Zmiana rozdzielczości odbywa się przy pomocy jednego kliknięcia.

Myszka wyposażona została w 6 programowalnych przycisków, którymi możemy zarządzać z poziomu oprogramowania. Powierzchnia gryzonia pokryta została specjalnym materiałem antypoślizgowym. Dodatkowo myszka jest przystosowana dla osób prawo- i leworęcznych. Nylonowy przewód USB do komputera ma długość prawie 2 metrów.

Trust Gaming GXT 133 Locx

Myszkę GXT 133 Locx można nabyć za 61 złotych w polskich sklepach z elektroniką.


ŹRÓDŁOtrust.com
Poprzedni artykułTeam Liquid zajmuje pierwsze miejsce na turnieju w Australii!
Następny artykułMSI GeForce GTX 1650 AERO ITX 6G OC – karta graficzna mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.