Firma TRANSCEND zaprezentowała dysk do zastosowań przemysłowych – SSD430K. Urządzenie zostało oparte na kościach 3D NAND MLC z korekcją błędów ECC LDPC. Wytrzymałość dysku ma wynosić aż 1 500 000 h. Urządzenie zapewnia odczyt danych na poziomie 560 MB/s, a zapis na poziomie 490 MB/s. Do komunikacji z komputerem wykorzystany został interfejs Serial ATA 6 Gb/s.

TRANSCEND SSD430K

Sugerowana cena detaliczna dysku TRANSCEND SSD430K w wersji 120 GB wynosi 330 PLN, a w wersji 240 GB – 599 PLN. Dyski wkrótce trafią do sprzedaży w Polsce. Produkty są objęte trzyletnią gwarancją producenta.


Poprzedni artykułPremiera AMD Ryzen 3 za nami – tanie i wydajne układy konkurencją dla Core i3
Następny artykułBlizzard rozpoczął eliminacje do Mythic Dungeon Invitational
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.