Transcend rozszerzył swoją ofertę kart pamięci o modele SDXC UHS-I w wersjach 128GB 600x oraz 64GB 300x. Ich wymiary wynoszą 32 x 24 x 2.1 mm, a dzięki klasie szybkości UHS-I, osiągają prędkość transferu danych odpowiednio do 90 MB/s i do 45MB/s. Dodatkowo karty została wyposażona w oprogramowanie RecoveRx – skuteczne narzędzie służące do przywracania przypadkowo skasowanych lub utraconych plików.

Transcend SDXC UHS-I 128GB 600x oraz SDXC UHS-I 64GB 300x

Karty pamięci zostały wyposażone w system plików exFAT, który pozwala na zapis plików o rozmiarze do 1 TB.
Sugerowana cena brutto karty Transcend SDXC UHS-I 128GB 600x wynosi 520 zł, a karty SDXC UHS-I 64GB 300x to 240 zł. Oba modele objęte są dożywotnią gwarancją producenta.


Poprzedni artykułASRock H81M-ITX – tani maluch dla procesorów Haswell
Następny artykułAOC e1659Fwu myConnect – monitor z portem DisplayLink
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.