Firma Transcend wprowadziła na rynek nowy model cyfrowego odtwarzacza muzycznego – MP350. Odtwarzacz obsługuje popularne formaty muzyczne: MP3, WAV i WMA, zapewniając wysoki stosunek sygnału do szumu: 90db. Posiada on wodoodporną powłokę, wyświetlacz typu OLED, przyjazny interfejs graficzny oraz klips umożliwiający mocowanie do ubrania.

MP350 posiada 8 GB pamięci flash, baterię litowo-polimerową zapewniającą 12 godzin działania bez ładowania, złącze micro USB, wbudowany mikrofon oraz radio FM. Producent dodał aplikację do mierzenia aktywności treningowej oraz trybu ćwiczenia. Zapisuje ona wszystkie dane z sesji, pozwalając monitorować rzeczywiste postępy. Prócz tego mamy equalizer z siedmioma ustawieniami, z czego jeden można skonfigurować samodzielnie.

Sugerowana cena brutto odtwarzacza Transcend MP350 wynosi 140 zł. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.


Poprzedni artykułAsus 1015e
Następny artykułCooler Master V700, V850, V1000
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.