Firma Transcend wprowadziła do oferty pamięć JetFlash 520G, która została pokryta 24-karatowym złotem. Jej estetyczny wygląd i pozłacana, metalowa obudowa dobrze chronią przed pyłem, wodą oraz skutkami uderzeń. Waga urządzenia wynosi 5,3 grama, a wymiary 37,3 x 12,2 x 4,5 mm. W zestawie z pamięcią producent dodaje skórzany pasek, pozwalający przymocować ją np. do pęku kluczy.

Transcend JetFlash 520G został oparty na interfejsie USB 2.0 i występuje w trzech wariantach pojemnościowych: 8, 16 oraz 32 GB. Dostępna jest także wersja w kolorze srebrnym o nazwie JetFlash 520S. Jej obudowa została wykonana z oczyszczonego stopu cynku.

Transcend JetFlash 520S

Sugerowane ceny detaliczne brutto prezentowanych pamięci wynoszą kolejno:

  • JetFlash 520G/S 8 GB – 31 PLN
  • JetFlash 520G/S 16 GB – 48 PLN
  • JetFlash 520G/S 32 GB – 92 PLN

Pamięci Transcend JetFlash 520 objęte są dożywotnią gwarancją producenta.


Poprzedni artykułGigabyte GA-F2A55M-DS2
Następny artykułPhilips 271P4QPJKEB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.