Transcend wprowadził do swojej oferty kartę pamięci CompactFlash 800x. Jej wymiary wynoszą 42.8 x 36.4 x 3.3, a prędkość transferu danych wynosi odpowiednio do 60 MB/s przy zapisie i do 120 MB/s przy odczycie. Do produkcji tego modelu wykorzystano układy NAND MLC toggle-mode, oraz zastosowano system korekcji błędów BCH.

Karta Transcend CompactFlash 800x z serii Premium jest kompatybilna ze standardem CompactFlash 6.0, a także z trybem Ultra DMA/7. Dodatkowo, produkt jest zgodny z wyznaczoną przez CFA (CompactFlash Association) specyfikacją VPG-20 (Video Performance Guarantee), gwarantującą płynne nagrywanie materiału wideo o przepływności do 20 MB/s.

Sugerowane ceny detaliczne kart Transcend CompactFlash 800x to 549 PLN za wersję 64GB, 1 069 PLN za wersję 128GB oraz 2 149 PLN za wersję 256GB. Wszystkie model objęte są dożywotnią gwarancją producenta.


Poprzedni artykułSapphire R9 290 Tri-X i R9 290X Tri-X z własnym systemem chłodzenia Sapphire Tri-X
Następny artykułPhilips 284E5QHAD – matryca MVA i 28 cali
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.