Tracer wprowadził do sprzedaży dwie nowe kamery: Xtreme Touch i Xtreme LE. Należą ona do serii Xtreme i posiadają wytrzymałe, wodoodporne obudowy, dzięki czemu mogą pracować w trudnych warunkach, w pełnym słońcu, śniegu, błocie a nawet do 10 metrów pod wodą. Szeroka gama akcesoriów montażowych dołączonych w zestawie każdej z kamer pozwala zamocować je niemal na każdej powierzchni.

Tracer Xtreme Touch to poręczna kamera, wyposażona w 2-calowy, dotykowy ekran, co umożliwia precyzyjne kadrowanie oraz przeglądanie materiału filmowego w plenerze. Dzięki matrycy CMOS 1,3 Mpix, istnieje opcja zapisu zdjęć w rozdzielczości do 5 Mpix oraz nagrywania filmów w jakości HD 720 (1280×720 punktów) 30fps oraz VGA (640×480 punktów) 60fps. Dodatkowo czuły mikrofon nagrywa dźwięk o bardzo dobrej jakości. Jej wymiary to 67 x 48 x 29 mm.

Kamera Tracer Xtreme LE to podstawowy model w ofercie kamer sportowych marki Tracer. Jest tym samym najmniejszą i zarazem najlżejszą konstrukcją tego typu w portfolio producenta. Sensor kamery – CMOS 1,3 Mpix, zapisuje zdjęcia w rozdzielczości do 5 Mpix oraz nagrywa filmy w jakości HD 720 (1280×720 punktów) oraz VGA (640×480 punktów). Wbudowany, czuły mikrofon pozwala zarejestrować każdy dźwięk w idealnej jakości. Wytrzymała i wodoodporna obudowa zabezpiecza kamerę przed wstrząsami, upadkiem czy zalaniem, a nawet umożliwia nurkowanie do 10 metrów pod wodą. Jej wymiary to 58,3 x 32,5 x 23,8 mm.

Obie kamery są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto:

  • Tracer Xtreme Touch – 238 zł
  • Tracer Xtreme LE – 189 zł

Poprzedni artykułTP-Link M5350 – kieszonkowy router z wbudowaną baterią oraz modemem 3G
Następny artykułZOTAC wprowadza nowy rozszerzony Program Przedłużonej Gwarancji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.