Tracer wprowadził do sprzedaży nowe myszkę dedykowaną specjalnie dla graczy – Headshot. Została wyposażona w laserowy sensor Avago 9800, który umożliwia pracę w rozdzielczościach: od 600 do 8200 DPI. Każdy z nich oznaczony jest innym kolorem oraz intensywnością podświetlenia. Informacje o zmianie położenia myszki są odświeżane do 1000 razy na sekundę (USB polling rate – 1000 Hz). Urządzenie posiada łącznie 8 programowalnych przycisków.

Specjalnie przygotowana aplikacja umożliwia dopasowanie zaawansowanych ustawień myszy według indywidualnych potrzeb. Dostępnych jest pięć, prostych w konfiguracji trybów ustawień, które możemy przystosować do różnych rodzajów gier. Na spodzie urządzenia znajduje się zamykany otwór, w którym umieszczono sześć ciężarków umożliwiających dopasowanie wagi urządzenia do potrzeb użytkownika. Długi i wytrzymały kabel w oplocie, obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów

Mysz Tracer Headshot jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 199 zł brutto. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułCooler Master HAF 915F, HAF 915R i HAF 935 – modułowe obudowy HAF Stacker
Następny artykułZOTAC ZBOX nano AQ01 i ZBOX nano AQ01 Plus, z procesorem AMD A4-5000 Kabinii
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.