Tracer wprowadził do oferty Tracer GAMEZONE Brawler RGB. Jest to kompaktowa klawiatura, która została zaprojektowana do gier typu Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite, DOOM, czy DOTA 2. Jest ona ergonomiczna, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu klawiszy oraz podpórki pod nadgarstek. Prócz tego klawiatura ma wielobarwne podświetlenie RGB i trzy tryby działania. Producent nie zapomniał również o 6 multimedialnych przyciskach.

Można nimi wyregulować podświetlenie, korzystając z trzech dostępnych trybów, dźwięk i nie tylko. Wysokiej jakości membranowe przełączniki gwarantują szybki czas reakcji i żywotność nawet 20 mln kliknięć. Połączenie z komputerem zapewnia 140 cm kabel USB oraz technologia plug&play. Cena Tracer GAMEZONE Brawler RGB zaczyna się od 64 zł.


ŹRÓDŁOtracer.pl
Poprzedni artykułZotac MAGNUS EN72070V – minikomputer dla twórców i artystów
Następny artykułSamsung zaprezentował kości pamięci V-NAND szóstej generacji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.