Tracer zaprezentował najnowsze bezprzewodowe słuchawki Beat. Słuchawki wykonane są z miękkiej skóry oraz wytrzymałego plastiku i dostępne są w kolorze czarnym lub białym. Wyposażone są w czuły mikrofon, regulator głośności oraz panel do sterowania aplikacjami muzycznymi w urządzeniach mobilnych (zarówno z systemem iOS jak i Android). Do komunikacji wykorzystywany jest protokół Bluetooth v3.0+EDR i obsługuje połączenia: HSP, HFP, A2DP i AVRCP.

Realny zasięg pracy wynosi do 10 metrów, czas słuchania do 12 godzin oraz do 250 godzin w trybie czuwania. Technologia Multilink pozwala na połączenie się z dwoma urządzeniami w tym samym czasie.

Słuchawki są dostępne w dwóch wersjach: Tracer Beat Black i Tracer Beat White. Sugerowana cena detaliczna to 135,90 zł brutto. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułAMD FirePro S10000 12GB Edition – serwerowa karta graficzna do systemów wysokiej wydajności
Następny artykułSapphire dołącza do wybranych kart graficznych z linii R grę Battlefield 4
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments