TP-Link wprowadził do sprzedaży nano router – TL-WR902AC. Urządzenie posiada wymiary 74 x 67 x 22 mm oraz w pełni wspiera standard AC750. Obudowa została wykonana z solidnego plastiku, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w domu, podczas dłuższych wyjazdów, jak i w trakcie codziennej pracy. Router wyposażony został w port micro USB, dzięki czemu energii dostarczyć mu można przy użyciu ładowarki, powerbanku lub łącząc go z komputerem.

TP-Link TL-WR902AC

Wielofunkcyjny port USB pozwala również na podłączenie do routera zewnętrznego urządzenia magazynującego i udostępnianie znajdujących się na nim plików innym urządzeniom w sieci.

TP-Link TL-WR902AC

Urządzenie TL-WR902AC oferuje różne formy łączności z siecią. Domyślnie działa w trybie routera, który umożliwia utworzenie prywatnej sieci bezprzewodowej po przyłączeniu kabla Ethernet lub z wykorzystaniem modemu 3G/4G. W trybie Hotspot urządzenie pozwala na stworzenie własnej sieci bezprzewodowej przez połączenie z zewnętrznym punktem dostępu. Jeśli zasięg sieci jest niewystarczający, można rozszerzyć go i wzmocnić siłę sygnału korzystając z trybu wzmacniacza sieci. Tryb klienta okaże się pomocny, gdy chcemy podłączyć do sieci bezprzewodowej urządzenie przewodowe, takie jak komputer czy konsola. Jeśli zależy nam na udostępnieniu sieci bezprzewodowej wszystkim urządzeniom znajdującym się w pobliżu, zrobimy do w prosty sposób w trybie punktu dostępowego (AP).

TP-Link TL-WR902AC

Nano router TL-WR902AC jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty został 24-miesięczną gwarancją


Poprzedni artykułHyperX Cloud Alpha – gamingowe słuchawki z konstrukcją Dual Chamber
Następny artykułAsustor umożliwia instalację alternatywnych dystrybucji Linuksa
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.