TP-Link wprowadził do sprzedaży nano router – TL-WR902AC. Urządzenie posiada wymiary 74 x 67 x 22 mm oraz w pełni wspiera standard AC750. Obudowa została wykonana z solidnego plastiku, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w domu, podczas dłuższych wyjazdów, jak i w trakcie codziennej pracy. Router wyposażony został w port micro USB, dzięki czemu energii dostarczyć mu można przy użyciu ładowarki, powerbanku lub łącząc go z komputerem.

TP-Link TL-WR902AC

Wielofunkcyjny port USB pozwala również na podłączenie do routera zewnętrznego urządzenia magazynującego i udostępnianie znajdujących się na nim plików innym urządzeniom w sieci.

TP-Link TL-WR902AC

Urządzenie TL-WR902AC oferuje różne formy łączności z siecią. Domyślnie działa w trybie routera, który umożliwia utworzenie prywatnej sieci bezprzewodowej po przyłączeniu kabla Ethernet lub z wykorzystaniem modemu 3G/4G. W trybie Hotspot urządzenie pozwala na stworzenie własnej sieci bezprzewodowej przez połączenie z zewnętrznym punktem dostępu. Jeśli zasięg sieci jest niewystarczający, można rozszerzyć go i wzmocnić siłę sygnału korzystając z trybu wzmacniacza sieci. Tryb klienta okaże się pomocny, gdy chcemy podłączyć do sieci bezprzewodowej urządzenie przewodowe, takie jak komputer czy konsola. Jeśli zależy nam na udostępnieniu sieci bezprzewodowej wszystkim urządzeniom znajdującym się w pobliżu, zrobimy do w prosty sposób w trybie punktu dostępowego (AP).

TP-Link TL-WR902AC

Nano router TL-WR902AC jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty został 24-miesięczną gwarancją


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments